ELECTROCITY V - wasze wrażenia i opinie

Wszystko na temat Electrocity 5 które odbyło się 14.08.2010

ELECTROCITY V - wasze wrażenia i opinie

Postprzez SZCZUR » 15 sie 2010, o 11:14

Powróciłem :) Czas na podsumowania :!: Czekam zatem na pierwsze wypociny, swoje również dodam niebawem ;)
Obrazek
SZCZUR
VIP

Re: ELECTROCITY V - wasze wrażenia i opinie

Postprzez Alathorn » 15 sie 2010, o 13:30

Byłem, widziałem, wróciłem, zdjęcia będą pewnie w nocy bo ponad 1gb tego narobiłem. Alex Kidd, Roger Sanchez i SvD z Marco V o 2:30 najlepsi tego wieczoru. Art pewnie da wyczerpującą recenzję, więc nie mam co go uprzedzać, jako że zawsze gdzieś się obok krzątał ze swoim aparatem, a zdjęć porobił całkiem sporo. Swoją drogą myślałem cały czas, że świecące klocki na EC, to jakieś zbiorniki na wodę, ale idąc z korkiem na after zauważyliśmy ciekawy samochód i wszystko się wyjaśniło. :D

http://i38.tinypic.com/ifz68h.jpg

Za rok oczekuję wiszących Toi Toiów. :D
Alathorn

Postprzez Massimo » 15 sie 2010, o 14:17

Śmiało moge stwierdzić, że jest to najlepsza impreza tego roku :oops: Na samym początku moich wypocin chciałem podziękować wszystkim forumowiczom, których miałem okazje spotkać na imprezie (nie będe wymieniał, bo dużo pisania :D ). W każdym razie dzięki i mam nadzieje jeszcze nie raz, nie dwa sie w tym gronie spotkać. Organizacyjnie było dobrze. Nie powiem, że idealnie, bo była ta drobna wpadka z biletami na karte i małe opóźnienie.. Jeśli chodzi o katering... Zapiekanki troche nieekonomiczne.. człowiek wydał dyszke i tylko sobie smaka narobił. Hamburgery już ponoć były w miare, ale bigosik to mistrzostwo :D o reszczie jedzonka nie wiem nic. Szkoda, że nie było wody smakowej, ani napojów typu cola, no ale to da się przeżyć :) Jeśli chodzi o sceny, to EC mnie pozamiatała :) fajna i duża. Ciekawie wyglądała scena RTTS, scena GTH mnie w sumie nie przekonała swoim wyglądem, ale i tak tam nie bawiłem praktycznie (pomijając Kidda). o scenie FWM sie nie wypowiem, bo jej poprostu nie widziałem :D RT i scena na lecha oczywiście na plus. Jeśli chodzi o samą muzyke, to jak dla mnie Morillo set wieczoru, ale tego sie spodziewałem :) pozamiatał mnie totalnie, a po jego secie już mi nogi do dupy właziły :D Sanchez zagrał w swoim stylu, b2b van Doorna i Marco V fajna sprawa, też konkretnie zagrali :) Angelo Mike również dobrze pocisnął, fajny secik już praktycznie na zakończenie imprezy. LIczyłem na Doorly'ego.. a to co zrobił to ja nie wiem nawet jak to nazwać... jak dla mnie zyebał seta totalnie.... po Terrym sie nie spodziewałem, że mi przypadnie do gustu i tak też sie stało. Valdi zagrał fajnego secika :) też na duży plus :) o O mr X sie nawet nie wypowiem... zagrał jak zwykle.. sto kawałków na minute... (nawet sobie foty nie chciał zrobić... :D ) Słyszałem jeszcze kawałki setów Neevalda, Lisy Lashes i Emerego. Neevald dawał rade, Emery również, a Lisa ma czym oddychać :oops: :D :D
Podsumowując impreza jak dla mnie 10/10 . Soundtrade znowu dało rade :) A pogoda generalnie okej, koło 3:30 zaczeło kropić dopiero, ale nie był to groźny deszczyk, noc była cieplutka, także nie można powiedzieć, żę pogoda była ujowa :D Dodam jeszcze na koniec, że Pojebusy to naprawde Pojebusy :D Kiedyś z chęcią pojechałbym z nimi na jakąś impreze :D
I znowu rok czekania.... :|
Massimo
Forum Crew

Scena: FWM

Postprzez wrc88 » 15 sie 2010, o 14:40

Jak dla mnie było mega %^&$#@ więcej napisze jak dojdę do siebie ^^
Obrazek
Anonimowy dyslektyk
wrc88
VIP

Postprzez MattDillar » 15 sie 2010, o 14:44

Ja także napisze dziś wieczorem, lub jutro relacje własną itd, bo może zaraz na after pojade.
MattDillar
VIP

Scena: Electrocity

Postprzez Sikorekkk » 15 sie 2010, o 15:33

A ja napisze już bo wiem że i tak dzisiaj nie dojdę do siebie a po co odkladac na pozniej :P

Ogólnie to coś pięknego :D najlepiej wypadły scena Run to the Sun oraz Gate to Hell !!!:D
cena były standardowe oprócz 10 za hamburger i 5 za wodę to trochę za dużo :P ale miałem to gdzieś :P Sceny wyglądały mega wizualizacje, światła coś pięknego, scena Electrocity była wielka i świetnie się prezentowała ale pod względem muzycznym to słabo; Run to the Sun najlepsze co mogło byc pod każdym względem; Gate to Hell tam była moc nie było można usiedziec;p mała scena ale dawała rade wizualnie a jak MC wszystkich nakręcał:D; strefa lecha dobre rozwiązanie:D; na Fly With Me krótko byłem ale nagłośnienie wymiatało:D; nai Red Tencie nie byłem:P Sety wieczoru Haliwell, Marco V, Sander van Dorn, b2b, Kutski, Kidd, Zany, Digittal Abuse(rano nie dali odpocząc).
Festiwal ognia piękny , intra zaskakujące i jak zwykle niezwykłe;p
Pogoda dopisala chociaz po zobaczeniu tego co dzialo sie w sobote rano to można było się martwic o pogodę. Był poślizg z otwarciem scen spowodowany rozmieszczaniem mat na błocie. Ogólnie jak zawsze Soundtrade na wielki plus:D
pozdro dla tych co byli:D i do zobaczenia za rok niech żałują Ci co nie byli :D
Sikorekkk

Scena: GTH

Postprzez ryba2pl » 15 sie 2010, o 15:50

a Ja pisze prosto po powrocie z EC.

Organizacyjnie bez wpadek wszystko na duży plus poza brakiem napoi gazowanych poza wodą.

Sceny RTS i EC piękne i efektowne ogromny plus.

Muzycznie... Wyobrazalem sobie ta edycje zupelnie inaczej, ze w koncu uslysze takie nuty jak w 2007 gdy na glownej leciala fragma czy inne lekkie kawalki a tu niestety na kazdej scenie ciezka muzyka, byly momenty kiedy nie odroznialem FWM od RTS i EC, rozczarowalem sie totalnie, czy naprawde odpowiadaja wam az tak ciezkie klimaty kiedy momentami poza basem nic innego nie slychac??? Reklama Todda Terrego bardzo fajny house a co dostaje w secie??? wyszedlem po 15min...
ryba2pl

Postprzez cartel1 » 15 sie 2010, o 16:01

Wyspany :D Swoją opinie zamieszczę w terminie późniejszym gdy ogarnę wszystkie myśli ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
cartel1
VIP

Postprzez ArtHouse » 15 sie 2010, o 16:09

Dla mnie początek gorzki .... niestety to opóźnienie troszkę mnie zniesmaczyło gdyż czekałem na set'a wet fingersów no ale cóż nie bede sie gniewał bo w końcu ich usłyszałem a set został przedłużony :D waldek latał tam o chwile to u to tam http://img340.imageshack.us/i/p1010497q.jpg/ wiecej napisze we wtorek bo tu mam za wolny net i foty sie wolno upload'uja
Muzyka nie kręci się wokół Świata to Świat się kręci wokół Muzyki
ArtHouse
Forum Crew

Postprzez Martyna124 » 15 sie 2010, o 16:47

Impreza ogólnie dobra , podobało mi się. Z jednej strony lipa że było opóźnienie ale zaś z drugiej dzieki temu opóźnieniu nie chodziliśmy po błocie. Do jedzenia się nie przyczepiam , nie komentuje bo tylko jadłam hot doga który nie był taki zły ;P Ze scen najbardziej podobały mi się EC i GTH , na EC muzycznie nie było tak źle , ale na GTH był rozpierdziel :D cały czas latałam :D
Ogolnie mi się podobało wybawiłam się ostro ;)
Martyna124

Postprzez marcin » 15 sie 2010, o 17:11

ogarnę się i napisze wieczorem coś od siebie...

napisze tylko tyle, że wygląd sceny EC powalił mnie na kolana do tego intra... coś niesamowitego
Obrazek
Obrazek
marcin
Administrator

Postprzez candylove » 15 sie 2010, o 18:48

widzę wszyscy muszą ogarnąć fazę ...
ja jak zbiore w końcu siły na dłuższą wiadomość to napiszę, ale fakt intra miały moc brawo
Carpe noctem,lamia!Decet diem exsecrari!
Obrazek
candylove
Forum Crew

Postprzez Preacher » 15 sie 2010, o 20:54

temat przyklejam
Preacher
Administrator

Postprzez marcindlu » 15 sie 2010, o 21:16

A więc tegoroczne EC zrobiło na mnie duże wrarzenie. Katering + namiot leszka również +
Scena EC jak i RTTS zajeb*** zrobione Było pięknie zostały cudowne wspomnienia , jeszcze kilka miesięcy znów zawitam w klasztorze EC Dziekuje bardzo za taki klimat ST :mrgreen:
Załączniki
SAM.jpg
SAM.jpg (72.57 KiB) Przeglądane 5850 razy
Jeśli czujesz się dobrze nie martw się to minie

Obrazek
marcindlu

Postprzez Philips80 » 16 sie 2010, o 03:00

Jak dla mnie impreza zaczyna się robić z roku na rok do bani za dużo komercji mało fajnych dji. Robi się z tego powoli Sunrise i tyle. Oczywiście gdyby nie gwiazdy Umek czy Morillo to by było cienko a to wszystko za sprawą 2 djów którzy notorycznie są zapraszani żeby odwalali za Soundtrde ciężką robotę z bookingiem djów. Jak mówiłem kiedyś zaprosić dji co mają renomę albo chociaż spróbować a tak to ta impreza pomału schodzi na psy. PLus to był namiot Lecha bo fajnie wyglądał ale mało miejsca na chill room. A tak to widzę że coraz więcej najebanego bydła przyjeżdża oraz naćpanego i pary w stylu kafarek z dupą z burdelu żeby się pokazać a jak coś to dymią to każdego bo nie wolno z jego kobietą pogadać godne ubolewania. Tak na pewno każda kobieta ma napisane na czole jestem zajęta. No i zachwycanie się w stylu ach ten SvD i takie typu granie dobre dla gówniar i zjebów co mają siano we łbie. Organizacja jest do bani bo nic nie myślą tylko jak kasę zgarnąć a nie żeby polepszyć ludziom życie. Przykład to zamiast chodzić po błocie po całej imprezie nawieść trochę ziemi lub piasku i już jest ok, kolejna sprawa to masakra jeśli chodzi o wydostanie się z FWM lub dojście do RT. Przecież można przegrodzić dyktą wejście na pół i mamy wejście oraz wyjście. Tylko nikomu nie przychodzą do głowy proste rozwiązania. Zawiodłem się na tegorocznej imprezie i sądzę że za rok wybiorę ambitniejsze rytmy Audioriver gdzie stawiają na jakość a nie na ilość !!!!
Philips80

Postprzez Orzech » 16 sie 2010, o 03:08

RTTS, Marco V i jego set! Chcę tam wrócić!
Orzech

Postprzez another91 » 16 sie 2010, o 10:00

Dziś juz doszłam do siebie więc pisze. impreza wypasiona na maxa :D scena EC jej wielkość i wizualizacja zaskoczyly mnie. GTH i FWM jak zwykle wymiatały, naprawde niezle klimaty. Ogólnie oceniam 10/10 pomijając błoto -> buty do wyrzucenia;( może mi ktoś powiedzieć co sie stało z tancereczkami, zakonnikami i rycerzami? :(
another91

Postprzez candylove » 16 sie 2010, o 11:05

Philips80 napisał(a):Jak mówiłem kiedyś zaprosić dji co mają renomę albo chociaż spróbować a tak to ta impreza pomału schodzi na psy.

wychodzisz z założenia że nikt nie próbuje zaprosić bardziej komercyjnych Dj bo z tego co piszesz to tak właśnie w Twoim mniemaniu wygląda renoma w stylu Testo czy Armina... tak naprawdę widać Twoją niewiedzę jeśli chodzi o sprawy organizacyjne :oops:

Philips80 napisał(a): coraz więcej najebanego bydła przyjeżdża oraz naćpanego i pary w stylu kafarek z dupą z burdelu żeby się pokazać a jak coś to dymią to każdego bo nie wolno z jego kobietą pogadać godne ubolewania. Tak na pewno każda kobieta ma napisane na czole jestem zajęta.

bo nasze społeczeństwo nie potrafi pić, i nie unikniesz na żadnej imprezie masowej takich właśnie ludzi, a co do kafarów i ich zupeczek, czuć rozgoryczenie u Ciebie pewnie coś nie wyszło :mrgreen: :oops:

Philips80 napisał(a): No i zachwycanie się w stylu ach ten SvD i takie typu granie dobre dla gówniar i zjebów co mają siano we łbie.

o gstach się nie dyskutuje, bo znakomicie SvD i Marco V rozruszali publikę i to był dobry strzał ze strony ST :D

Philips80 napisał(a): Organizacja jest do bani bo nic nie myślą tylko jak kasę zgarnąć a nie żeby polepszyć ludziom życie. Przykład to zamiast chodzić po błocie po całej imprezie nawieść trochę ziemi lub piasku i już jest ok

i znów wychodzi Twoja totalna niewiedza, aż szkoda komentować ale lepiej Cie uświadomił żebyś nie klepał głupot, deszcz wieczorem przed samą imprezą powiedz kto nawiózłby tyle ton piachu czy ziemi :?: po drugie jest to obiekt zabytkowy i nie można sobie na chop siup robić co się chcę bez zgody odpowiednich ludzi jak np. konserwator zabytków, po trzecie nie wiem czy zauważyłeś ale na ziemi leżały płyty psb właśnie po to by zakryć najgorsze miejsca w których było błoto
Carpe noctem,lamia!Decet diem exsecrari!
Obrazek
candylove
Forum Crew

Postprzez dankin5 » 16 sie 2010, o 12:45

Bravo Candy :!: ;)
Nie podoba się to nie przyjeżdżać. Proste.
dankin5

Postprzez another91 » 16 sie 2010, o 12:51

oczywiście rozwnież zgadzam sie z Candy. No ale każdy ma tu prawo do wlanego zdania
another91

Następna strona

Powrót do Electrocity 5 - 14.08.2010