WYGRAJ BILET NA ELECTROCITY 9!

Informacje o konkursach na forum i facebook.

WYGRAJ BILET NA ELECTROCITY 9!

Postprzez marcin » 24 lip 2014, o 20:47

Zaczynamy forumowy konkurs w którym możecie wygrać jedno z dwóch zaproszeń na Electrocity 9!

Co musicie zrobić?

Napisz w tym temacie która scena jest dla Ciebie najbardziej wyjątkowa i dlaczego?

Treść dowolna, możecie posilać się wspomnieniami z poprzednich lat a nawet puścić wodzę fantazji. Warunkiem jest to by opisać daną scenę w kilku zdaniach.

Dwa najbardziej ciekawe i oryginalne wpisy nagrodzimy pojedynczym zaproszeniem na Electrocity 9!

Na odpowiedzi czekamy do 5 sierpnia. Wyniki na drugi dzień po zakończeniu konkursu.

Gotowi? A więc do dzieła!
Obrazek
Obrazek
marcin
Administrator

Scena: FWM

Re: WYGRAJ BILET NA ELECTROCITY 9!

Postprzez luciano » 24 lip 2014, o 21:37

Najbardziej wyjatkowa jest dla mnie scena Fly With Me. Kiedy pierwszy raz wszedlem do kosciola poczulem jak moja dusza zostala rozgrzeszona. Klimat tego miejsca oraz zapach historii kilku wiekow w polaczeniu z muzyka techno ktora dociera do mych uszu sprawia ze czuje sie jak bym byl u bram niebios (a moze piekiel). Kiedy wychodze z niego po skonczonej imprezie czuje pustke smutek i natychmiastowa chec powrotu. I tak juz od 5 lat
luciano

Postprzez ghoust88 » 24 lip 2014, o 21:38

Scena ELECTROCITY. przez swój wyjątkowy charakter i klimat w połączeniu ze znanymi nazwiskami światowego formatu, niewątpliwie jest to impreza-scena na którą czekam;)
ghoust88

Scena: electrocity

Postprzez dankin5 » 25 lip 2014, o 11:26

Scena EC. To co Soundtrade zrobiło z tą sceną w 2010, brak słów. Kilkadziesiąt Mauzerów (baniaków na wodę) podświetlonych w różnych kolorach + metry kwadratowe ekranów LED wokół sceny. Nie sądziłem, że zobaczę w Polsce coś takiego. Eric Morillo i reszta houseowej ekipy to pozostanie w głowie na długo ;)
dankin5

Postprzez HakkuhBar » 25 lip 2014, o 13:17

Wygląda na to, że będę jedynym, który napisze o scenie Gate To Hell :twisted:
Nie byłem nigdy na EC, ale czy uda mi się wygrać czy nie i tak się pojawię. Zabawa do hardstyle to jest coś czego nie można opisać, przy dobrym audio wnętrzności wibrują do odwróconego bassu - jest mistrzowsko!
Zagrają A2 i Toneshifterz + polska śmietanka sceny hard. Nie trzeba dużo się wypisywać, dwie pierwsze formacje są znane z tego, że potrafią zniszczyć a Polacy - np. Regain potrafią rozk***wić ha ha 8-)

Chyba to co napisałem, odzwierciedla to, która scena jest najlepsza i najbardziej wyjątkowa.
Do zobaczenia wariaty na Gate To Hell!!! :D
HakkuhBar

Scena: GTH

Postprzez Drax22 » 26 lip 2014, o 01:09

A wiec z tego co widzę to będę pierwszą osobą, która napisze o scenie Run To The Sun. ;) I bardzo mnie to dziwi.
Moją przygodę z imprezą Electrocity zacząłem 2 lata temu, kiedy to dałem się przekonać po długich wyczerpujących namowach podejmowanych przez ludzi, z którymi pisałem na pewnym forum muzycznym do przybycia do „elektrycznego miasteczka”.
Trochę byłem sceptycznie nastawiony do tego wypadu. Ale jak już dałem się przekonać, to czemu nie. Pomyślałem sobie, że warto spróbować ;) Po 8 godzinnej podróży pociągiem do Wrocławia spotkałem się i osobiście poznałem z wcześniej umówionymi ludźmi. Stamtąd ruszyliśmy już w miejsce imprezy.
Na miejscu byłem trochę zaskoczony, oczywiście w pozytywnym sensie. Nie wyobrażałem sobie, że te miejsce będzie aż tak duże i aż tak pełne ludzi. Postanowiliśmy udać się pod każdą scenę.
O moich najlepszych wspomnieniach ze sceną Run to The Sun zdecydował przypadek, gdy to pojawiłem się akurat gdy występował Jordan Suckley. Byłem pod samą sceną, gdy usłyszałem energicznie grane trance’ owe klasyki takie jak: „Beautiful Thing” Andain, czy „Always” Simmon’ a Patterson’ a. Poczułem się wspaniale słysząc jedne z moich ulubionych utworów kochanego przeze mnie gatunku muzycznego. A Jordan Suckley nie próżnował w utworach, cały czas energicznie grał. Bawiłem się wspaniale razem z tłumem innych ludzi, skrupulatnie przeżywając breakdown’ y w utworach z rękoma w górze., przy odpowiedniej oprawie świateł, które jeszcze bardziej pogłębiały uczucia doznawane przy tym. Przyznam szczerze, że nie słyszałem o tym producencie wcześnie i dopiero nim się zainteresowałem po tej imprezie. Do końca tego eventu, nie schodziłem praktycznie z pod tej sceny. Cały czas dobrze się bawiłem. Drugim najbardziej nie zapomnianym przez ze mnie momentem pod tą sceną był festiwal ognia, który oderwał mnie na chwilę od tej zabawy i zjednoczył z wszystkimi ludźmi znajdującymi się w około. Dołączona oprawa muzyczna wraz z niesamowitymi efektami pirotechnicznymi w budziła mnie w niesamowity nastrój. Poczułem się częścią tej społeczności tego elektrycznego miasteczka, tej wielkiej muzycznej rodziny. Będę pamiętał to do końca życia. Zaraz po festiwalu ognia nadszedł czas na Richard’a Durand’a na które wręcz nie mogłem się doczekać. Niewiele czasu później, wystąpił „Shane” z „Myon & Shane 54”. On również nie dał się nikomu nudzić. Mimo iż było już dosyć późno i temperatura na powietrzu trochę spadła, to nie było takiej możliwości by komukolwiek było zimno.
Wracając do samej sceny Run To The Sun, jest ona położona w wyśmienitej lokalizacji. Gdyż udając się do punktów gastronomicznych by się napić lub coś zjeść, albo na troszeczkę usiąść na ławeczce i dać nogą trochę odpocząć, to nadal widzimy i słyszymy co się na niej dzieje. Można w każdej chwili bez problemów na nią szybko wrócić, gdy tylko usłyszymy coś, co nie da nam dokończyć odpoczynku lub spożycia do końca posiłku xD,
Rok temu również byłem na Electrocity i również bardzo dobrze się bawiłem. Zauważyłem jedną rzecz, która bardzo mnie ucieszyła. Że coraz więcej ludzi spędza czas pod sceną Run To The Sun. Staje się ona coraz bardziej popularna, mimo tego, iż uważa się aktualnie, że gatunek Trance wymiera.
Uważam, że zorganizowanie 2-dniowej edycji Electrocity z FSOE350 było strzałem w dziesiątkę. Bo dla prawdziwych Trance maniaków to jest istne niebo. Ja już osobiście nie mogę się doczekać gdy tylko pojawię się na FSOE350. Line-up miażdży. Nie mógłbym sobie lepszego wymarzyć.

Podsumowując imprezę jaką jest Electrocity, musze powiedzieć, że się po prostu od niej uzależniłem xD
Od 2 lat na nią jeżdżę. Spotykam się z tymi samymi poznanymi 2 lata temu ludźmi, wynajmujemy razem nocleg i razem się bawimy. A z każdą nowa edycją poznaje coraz to nowszych ciekawych ludzi, z którymi nadal utrzymuję kontakt. Naprawdę niesamowite jest jak bardzo te miejsce potrafi zjednoczyć ludzi. Electrocity jest imprezą, którą mimo różnych przeciwności trzeba koniecznie zaliczyć w ciągu roku. Jeżeli ktoś jeszcze na niej nie był i ma wątpliwości to mogę z całego serca polecić. Bo też byłem kiedyś sceptycznie do niej nastawiony, a teraz nie wyobrażam sobie, aby na nią w ogóle nie pojechać. Troszeczkę się rozpisałem, ale po prostu lubię wspominać mile spędzone chwilę.
Drax22

Scena: RTS

Postprzez Agusia8647 » 28 lip 2014, o 09:03

Najbardziej wyjątkowa w tym roku będzie dla mnie scena Electrocity gdyż wystąpią na niej 2 największe gwiazdy W&W oraz Eric Prydz.Nie miałam jeszcze okazji być na ich występie w Pl a bardzo na to czekam :)
Agusia8647

Scena: Electrocity

Postprzez spedeer2007 » 29 lip 2014, o 02:07

Dla mnie najbardziej wyjątkową sceną jest scena Electrocity. Wybrałem właśnie tą scenę ponieważ robi piorunujące wrażenie. Jest największa ze wszystkich a więc możemy cieszyć się dużą ilością oświetlenia, które pięknie uzupełnia nasze przeżycia muzyczne. Na dużej scenie może się znaleźć więcej ekranów LED co pozwala oglądać występujące gwiazdy jakby stały przed nami, nawet gdy stoimy daleko od sceny. Może zmieścić się tutaj większa liczba osób co pozwala uniknąć ścisku i wszyscy razem mogą przeżywać piękne chwile. Oprócz tego nagłośnienie robi tutaj piorunujące wrażenie. Bas uderza w nasze ciało dzięki czemu możemy jeszcze lepiej przeżyć cały koncert. Duża głośność pozwala cieszyć się każdym dźwiękiem i to bez utraty jakości. Oprócz tego na scenie Electrocity występują największe gwiazdy! W tym roku Eric Prydz czy W&W będzie czego słuchać! Jako zaletę mogę wymienić jeszcze położenie sceny. Znajduje się ona blisko stoisk gastronomicznych, więc jak zgłodniejemy możemy szybko uzupełnić stracone w tańcu kalorie. Oprócz tego blisko są także ławki, aby nabrać siły przed kolejnymi artystami. Trzeba dodać także, że mamy stąd najlepszy widok na pokaz sztucznych ogni. Robią one niesamowite wrażenie..
spedeer2007

Scena: Kazda

Postprzez Markus » 3 sie 2014, o 09:36

Najbardziej wyjątkową sceną jest Gate To Hell.Wchodząc do pomieszczenia przez drewniane wrota, odczuwa się wrażenie jakby w ścianach płyneła krew, która ożywia tę salę. Po obu stronach pomieszczenia ustawiono pochodnie,a ich blask odbija się na podłodze jak księżyc o północy na wodzie. Na północnym końcu komnaty umieszczono okno, z którego rozprzestrzenia się widok na ogromny plac, na którym odbywają się turnieje rycerskie.Widać spacerujących strażników, ubranych w czarne płaszcze i długimi na osiem stup pikami.Dalej ciągnie się widok na kolosalny kościół z okrągłą kopułą.Scenę warto odwiedzić, ze względu na tajemnice panujące w tym pomieszczeniu, które nie zostały odkryte.
Markus

Scena: GTH

Postprzez Blizzard » 3 sie 2014, o 13:40

Witam,
Zacznę, że nie wiedziałem o istnieniu tej strony. Dopiero na Facebooku zobaczyłem informacje o konkursie. Naprawdę fajna sprawa ;) Widzę, że można tutaj dowiedzieć się sporo informacji ;) Ale koniec offtop'u xD
Pierwszy raz na Electrocity pojawiłem się rok temu i bardzo mi się spodobało. :)
O jakiej scenie chciałbym wspomnieć? O scenie Run To The Sun. Jest to pierwsza większa scena, która od razu wpada w oko. Nie będę pisał, że jest to bardzo dobra scena gdyż ma dosyć blisko punkt gastronomiczny z ławeczkami do wypoczynku i spożycia posiłku jak to wspomnieli poprzedni imprezowicze, gdyż ta impreza jest tak dobrze zorganizowana, że te punkty znajdują się praktycznie przy każdej scenie. :) Oczywiście, fajnie sobie w chwili odpoczynku po obserwować scenę Run To The Sun posilając się i odpoczywając na ławeczkach, bo punkt ten znajduje się centralnie przed sceną i również super widoczne są wtedy efekty świetlne. Zwłaszcza przy głównych motywach w utworach, gdy to efekty świetlne w zwolnionym tempie przenikają nad i przez podniesione ręce bawiących się ludzi. Naprawdę to super wygląda. Scena jest w porządku przygotowana, nagłośnienie jest też super, można się nawet bawić przy punkcie gastronomicznym xD Usytuowanie samej sceny też jest bardzo dobre gdyż znajduje się praktycznie w centralnej części imprezowego terenu. Z drugiej strony jest to także moja ulubiona scena, gdyż najbardziej odpowiada mi muzycznie ;) A Festiwal Ognia jest do tego "wisienką na torcie" :) , gdy to przy bardzo dobrej zabawie nadchodzi moment na podkręcenie nastroju poprzez świetne pokazy pirotechniczne. Pamiętam, że w tamtym roku grany był cudowny utwór, który bardzo mi się spodobał. Dosyć długo szukałem w internecie co to mogło być, ale nie znalazłem, więc jakby ktoś miał jakieś info to bardzo bym o nie poprosił ;)Jak wspomniałem pierwszy raz pojawiłem się na Electrocity rok temu i bardzo polubiłem to miejsce. Ma w pewnym sensie ma swój nie powtarzalny nastrój. Dosyć miło wracam wspomnieniami do niego ;) Poznałem tu także paru ciekawych ludzi, z którymi zgadałem się w tym roku na piątkową imprezę FSOE350. Jako, że są to 2 dni imprezy, to z powodów finansowych fajnie było by wygrać ten bilet ;)
Pozdrawiam wszystkich imprezowiczów ;)
Blizzard

Postprzez Poeta » 4 sie 2014, o 06:51

Trochę inaczej to przedstawię niż inni:

Apostrofa do Duchów Zakonu Cystersów

Fly with me w sercu mam,
gdyż nigdy pod nią nie stałem sam.
Tłum ludzi towarzyszył mi,
a w uszach boska muzyka brzmi.

Być może magia tego miejsca sprawia,
ze cała historia przed oczami się pojawia.
Sklepienie i łuki robią wrażenie,
w klasztorze można wpaść w zatracenie.

To właśnie tam swoje szczęście odkryłem.
Gdy na Electrocity przybyłem.
Wśród blasku świateł się bawiłem
i wtedy właśnie ją zobaczyłem.

Była nieziemska, trochę szalona,
a ja kochałem te same rytmy co ona.
Niesamowite pomyślałem
i zaraz po imprezie na kawę ją zabrałem.

Od tamtej chwili tak się bujamy
i tych samych brzmień razem słuchamy.
Zapewne ten cudowny klimat Fly With Me,
urzekł niewiastę miłą mi.

Znów do Lubiąża by się wybrała
lecz nie chce być tam sama.
Przez moje studenckie niskie fundusze,
teraz cierpię straszne katuszę.

Niewiasta ciągle głowę mi truje,
a ja biletu biedny potrzebuję.
Więc drogie Duchy Zakonu Cystersów,
pamiętajcie nie pogardziłbym biletem z kopertą.

Bym mógł jej powiedzieć Fly With me,
przy dźwiękach techno lub RnB xD.
Poeta

Postprzez emcusia » 5 sie 2014, o 00:01

Pierwszy raz na Tunnel Electrocity- tak, jeszcze Tunnel- pojechałam 6 lat temu. I wtedy, duchy cysterskie rzuciły na mnie urok, nakazując każdego roku powracać w to miejsce. I tak, 14.08 stał się dla mnie magiczną datą a klasztor magicznym miejscem. Rok temu myślałam że udało mi się zignorować wezwanie duchów. Nie pojechałam. W tym roku urok dał znać o sobie ze zdwojoną siłą. Nie dam rady ponownie się oprzeć. Czym jest dla mnie Electrocity? miejscem które niczym najlepsze przyjęcie pozwala przebierać wśród najwspanialszych dań, serwowanych przez najlepszych kucharzy. Tam zawsze z każdego talerza mogę uszczknąć najlepszy dla siebie kąsek. Nie ma przesytu, niektórzy kucharze kończą swe dania zbyt szybko. Inni nie trafiają w mój gust, lecz to nie problem, wybieram wtedy inny stół na którym znajduję coś dla siebie. Lecz nad ranem okazuje się, że ta muzyczna biesiada kończy się. Kończy się zbyt szybko pozostawiając po sobie niedosyt. Może tym razem skoro dzień wcześniej będzie możliwość skosztowania przystawki, razem z aperitifem zaostrzajacym apetyt, wreszcie się muzycznie nasycę? Obawiam się, że mimo dwóch dni uczty, nie. I będę czekać kolejny długi rok kiedy to urok znów o sobie przypomni ciągnąc mnie znów do klasztoru.
Nie mam ściśle ulubionej sceny. Poraża mnie scena FWM w Kościele z niepowtarzalnym klimatem, Electrocity wypełnia mnie dźwiękami po brzegi, RTS unosi do słońca po to by GTH rzuciło przed ciemne muzyczne bramy jako jedyny event open air w Pl podający tego rodzaju muzykę. Różnorodność muzyki serwowanej na Electrocity powoduje że zawsze znajdę tam to, czego szukam. Dlatego tak chętnie tam wracam.
emcusia

Scena: fwm

Postprzez upupaepops » 5 sie 2014, o 17:19

Cześć wszystkim...

Rozpisywać się nie będę bo chyba nie o to tutaj chodzi.

Run To The Sun....

Jako wielbiciel melodyjnych i Trance'owych brzmień, zawsze chętnie wracam na tą scenę gdyż obecnie jest to wg mnie najlepsza muzycznie scena w Polsce. Cieszę się, że w tym roku Organizatorzy poszli w stronę FSOE, na dodatek piękna sobota czeka nas. Liczę na to, że impreza będzie dla organizatorów dużym sukcesem, zachęcającym do organizowania podobnych przedsięwzięć w przyszłości...

Do zobaczenia na dziedzińcu Klasztoru, a wszystkim, którzy będą obecni w następny weekend w Lubiążu, życzę udanej zabawy i nade wszystko, bezpiecznego powrotu do domu... :)

\o/
upupaepops

Scena: RTTS

Postprzez Deceptikon » 5 sie 2014, o 23:57

scena gate to hell,jest wyjątkowa ze względu na klimat jaki panuje w tym pomieszczeniu,które wypełnia blask świateł.Przemieszczając się w głąb ,można nieźle wchłonąć energię,jaką wypełnia powietrze,które unosi się nad ziemią a kipiący bass z głośników,ładuje organizm pozytywnym odczuciem i mega wibracjami,płynącymi od nóg w górę,przez płuca,aż do głowy.
Tempo narastającego rytmu wręcz wciąga organizm do zabawy przy tej właśnie scenie i pozwala osiągnąć boski stan.Decydując się na gate to hell,poznać można swoje nowe zamiłowania do nowych gatunków muzycznych,które wprawiają w osłupienie nasz mózg,powodując mega kontakt z muzyką,która potrafi unieść ducha na wyższy poziom.
Zostając dłużej przy GtH,odczuć można przejście ze świata rzeczywistego w stan energicznego pobudzenia,gdzie wszstko dookoła nabiera zaskakującego tempa,które mocno nakręca neurony,wprawiając je w psychodeliczny stan. Wybierając tę scenę odczujemy infradźwięki,które zmienią tymczasowo psychikę,w stan podwyższonej świadomośći któren potrafi uzależnić.
Dźwięki wydobywające się z kolumn,są wręcz nasycone wibracjami,przy których nasze ciało,odlatuje w wyższe sfery,tracąc kontakt z rzeczywistością.Podczas tego stanu uwalnia się druga osobowość,która czerpie dodatkowego kopa z fal płynących głośników,przez co nasz organizm,wręcz warjuje pod wpływem natężenia dźwięku,któren przez nas przelatuje.
Wchodząc w GTH,można dostrzec,jakby wchodziło się do grobowca wypełnionego istotami z poza świata,co jest piękne,a padające światło skierowane w górę widoczne z oddali wywołuje impuls elektromagnetyczny,któren nakręca naszą wyobraźnię,wprawiając ją w połączeniu z muzyką w stan totalnej ekstazy.Łącząc efekty audio i wideo doznać można ogromnych chwil przeżycia,a to za sprawą mocno nakręconego klimatu,jaki panuje właśnie na tej scenie i to za sprawą atmosfery tu panującej warto ją odwiedzić.
Deceptikon

Postprzez marcin » 6 sie 2014, o 09:51

Konkurs zakończony. Wyniki ogłosimy wieczorem.
Obrazek
Obrazek
marcin
Administrator

Postprzez marcin » 6 sie 2014, o 20:50

Czas na rozwiązanie konkursu.

Różne historie, różne sceny, różni ludzie. Każdy z Waszych opisów świadczy tylko o tym, że Electrocity to jedyna taka impreza w Polsce. Ale czas na rozwiązanie.

Bilety na Electrocity 9 - 16.08.2014 wygrywają:

Drax22
emcusia

Serdecznie gratulujemy i pozostałym dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Wygranych proszę o przesłanie wiadomością prywatną do mnie Waszych danych. Bilety będziecie mogli odebrać w dniu imprezy. Nie zapomnijcie o dowodzie tożsamości!

Do zobaczenia na Electrocity!
Obrazek
Obrazek
marcin
Administrator

Postprzez mr_wtyczka » 6 sie 2014, o 21:39

OK, wszystkie odpowiedzi są fajne, ale dla mnie najlepszy był zdecydowanie... LUCIANO :D
Oryginalnie i z polotem. Jak LUCIANO masz ochotę, to na EC stawiam od siebie dobrego browara :)
mr_wtyczka
VIP

Postprzez marcin » 8 sie 2014, o 11:11

UWAGA

Na Wasze dane czekam do końca dnia jutrzejszego.

Obrazek
Obrazek
marcin
Administrator

Postprzez emcusia » 9 sie 2014, o 20:41

pw poszło.
emcusia

Scena: fwm

Powrót do Konkursy i nagrody