TAJEMNICA KSIĘGI...

Informacje o konkursach na forum i facebook.

Re: TAJEMNICA KSIĘGI...

Postprzez Sikorekkk » 26 sty 2010, o 15:55

Będę pierwszy :D

A więc w Księdze zapisani są DJ'e którzy wystąpią na jubileuszowej edycji Electrocity V. Na mapach zostało przekazane jak są rozmieszczone sceny, ile ich jest, ogólny plan Klasztoru i tego co tam będzie. Plan należy wykorzystać tak jak zostały sporządzone mapy. Należy kierować się Księgą i mapami a sukces a zarazem zwycięstwo będzie nasze. :D

O tak jest moja propozycja przesłania :D
A może być jeszcze jedna propozycja?
Sikorekkk

Scena: GTH

Postprzez MattDillar » 26 sty 2010, o 16:52

łooooj ja chce grać w filmie!! Moją propozycje podam wieczorkiem:)
MattDillar
VIP

Scena: Electrocity

Postprzez ArtHouse » 29 sty 2010, o 14:24

A więc tak otwieramy księgę ....
A tam znajduję przepowiedziana przyszłość zakonu cystersów w Lubiążu którą zakonnicy otrzymali od Boga... Poza historią która miała spotkać zakon w Lubiążu zawarta jest tam przepowiednia że po przekroczeniu milenium nastaną czasy w których to zakon będzie musiał pojąć taką decyzję która dla moherowych babć będzie nie dopuszczalna ale dla ratowania tegoż wspaniałego miejsca zgodzą się aby w dzień przed świętem Matki Bożej Zielnej tj. 14 sierpnia działy się rzeczy nie zwykłe na terenie całego Zakonu... Według tej przepowiedni ludzie tego dnia mają się bawić i pić od późnego popołudnia aż do rana dnia następnego a liczba tych ludzi ma być nie wyobrażalnie wielka. Pomieszczania klasztorne ma wypełniać muzyka jakiej większość ludzi nigdy nie słyszała mają się dziać rzeczy których zwykły śmiertelnik nie zrozumie dla Chwały i Zwycięstwa Pana.Ta decyzja zostanie podjęta przez zakon żeby ratować 2gi co do wielkości kompleks budynków zakonnych w europie a także jak to robili w średniowieczu stawiają sobie za cel zawsze kultywację kultury, naukę i medycynę (dlatego na EC jest tylu lekarzy :roll: )

Mapa natomiast pokazuje szlak klasztorów od morza bałtyckiego aż po Lubiąż który jest ostatni przystankiem w podróży pielgrzyma ale co to ma wspólnego z EC a no właśnie ... wrogu tej mapy jest herb nie wiadomego pochodzenia ale już dziś wiemy że po wpisaniu w środek dwóch liter to symbol EC... (a graficy tak się nad nim męczyli :o ) a unosząc mapę pod słońce widać jakby znaki wodne plan ulokowania zakonu z dziwnymi punktami, dziś wiemy że stoją tam sceny ale dlaczego jest ich sześć tego i ja nie wiem...

~ nie mam innego pomysłu w ogóle to mi sie nie podoba ale jak coś jeszcze wymyśle głupszego to dopisze (oby nie)
Muzyka nie kręci się wokół Świata to Świat się kręci wokół Muzyki
ArtHouse
Forum Crew

Postprzez Sidu » 29 sty 2010, o 20:47

a więc taaaaak :D

Księga:
mówi ona o historii electrocity i tym co działo się xxx lat temu i o tym co będzie sie działo do tego momentu. Jest w niej opisany moment wielkiego przełomu muzyki, klasztoru, świata który nastąpi już 14 sierpnia 2010. Życie wielu ludzi po tym dniu ulegnie diametralnej zmianie, i mnich chce zachęcić już teraz DJi aby ten przełom miał nie powtarzalną oprawę dźwiękową oraz efektową. Treść księgi mogą odczytać tylko osoby które wystąpią na tegorocznym EC i to własnie od nich będzie zależało jak rozwinie się EC, muzyka.... świat.

Mapa:
mapa ma nakierować DJi na ścieżki którymi powinni podążać aby to wydarzenia naprwade przeszło do histori i na wieki zapisało się w kartach muzycznych świata. Są tam podane dokjładne wskazówki kto gdzie kiedy i jak ma to czynić by każdy kto przybędzie do klasztoru wracał spowrotem już jako inna osoba. Są w niej zawarte wskazówki jak przekazać ludzią cząstke siebie, cząstke muzyki...

hmmm chyba tyle :D jak coś mi wpadnie do głowy to jeszcze doskrobei :D
Obrazek
DJ
Obrazek
Sidu
Obrazek
Sidu

Postprzez marcin » 1 lut 2010, o 18:13

ja chce grać w filmie :D daleko nie mam :D czas znajdę :D

tajemnicy księgi nie ujawniam z wiadomych przyczyn :D
Obrazek
Obrazek
marcin
Administrator

Scena: FWM

Postprzez SZCZUR » 2 lut 2010, o 00:30

Lepiej coś narysuj ...
Obrazek
SZCZUR
VIP

Postprzez candylove » 2 lut 2010, o 01:06

Mapa i księga została przekazana ST podczas przygotowań EC V ze względu na to że cyfra ta symbolizuje poszukiwaczy, odkrywców, którzy podążają za wciąż nieodkrytymi szlakami i chcą znaleźć złoty środek który wyniesie klasztor pod niebiosa---> do samego Boga a jak możemy przeczytać na głównej stronie 5 to symbol jego potęgi i człowieka (rozstawione nogi ręce i głowa) a to nasuwa skojarzenie o poszukiwaniu boski proporcji przez Vinci'ego które znalazły odbicie właśnie w budowie ludzkiego ciała
Obrazek
Kolo symbol kuli ziemskiej, kwadrat plan na którym na początku został wybudowany Klasztor, a w tym wszystkim, w samym sednie, człowiek (klubowicz) i EC.
"Nadszedł czas" jak to powiedział mnich aby zwieńczyć poszukiwania, ukrytą księgą z zawartą w niej przepowiednią, która odnaleziono dzięki poszukiwaniu i odkrywaniu (5) kolejnych niezbadanych sfer Opactwa.

W przepowiedni była zawarta organizacja Electrocity, wydarzenia które miało zjednoczyć wielu ludzi z różnych stron świata i sprawić, iż będą przez kilkanaście godzin zgromadzeni w jednym miejscu i w jednym celu.
Co na to wskazuje?? To że na kartach zapisana jest przepowiednia której ST jest JUŻ częścią czyli przepowiednia jest w toku realizowania od 5 lat, gdyż podążają drogą przeznaczenia, drogą zawartą w księdze.

A co do mapy to prowadzi ona do serc klubowiczów, którzy uczestniczą w tym niezwykłym przedsięwzięciu.
Mnich mówi o mapie dzięki której ST ma dotrzeć do miejsca chwały i zwycięstwa, w którym ludzie będą się radować i dziękować za wielkie czyny ekipy ST.
To właśnie SERCE jest tym miejscem chwały i zwycięstwa gdzie podążają organizatorzy, gdyż trafia do każdego z osobna, wszyscy są wówczas bohaterami tworząc tą imprezę.
Radość gości w sercach i duszach uczestników, człowiek dziękuje za ten jeden dzień i jedną noc w swoim sercu.

SZCZUR napisał(a):Lepiej coś narysuj ...

narazie nie ma takowego konkursu więc stworzyłam to :D
Carpe noctem,lamia!Decet diem exsecrari!
Obrazek
candylove
Forum Crew

Postprzez ArtHouse » 11 lut 2010, o 19:05

O mam modlitwę do księgi z góry przepraszam wierzących:
Zdrowaś muzo, bitów pełna, bass z Tobą, błogosławionaś Ty między gatunkami i błogosławiony owoc żywota Twojego, DJ. Święta Techniawo, Matko House'u, graj nad nami głuchymi, teraz i w godzinę chill-outu :oops:
ArtHouse
Forum Crew

Postprzez SZCZUR » 11 lut 2010, o 19:58

O fakkkneeess :lol: Czasami się Was boję :shock:

Święta Techniawo, Matko House'u,

Haahaha co za bzdura :mrgreen:
Obrazek
SZCZUR
VIP

Postprzez Sikorekkk » 12 lut 2010, o 14:01

Haha dobra modlitwa :D :lol:
Sikorekkk

Scena: GTH

Postprzez SZCZUR » 12 lut 2010, o 21:09

Rubry napisał(a):
graj nad nami głuchymi

Haahaha co za bzdura :mrgreen:

To chyba do tych co trancu słuchają :mrgreen: :oops:
Obrazek
SZCZUR
VIP

Postprzez candylove » 13 lut 2010, o 00:12

ArtHouse napisał(a):O mam modlitwę do księgi z góry przepraszam wierzących:
Zdrowaś muzo, bitów pełna, bass z Tobą, błogosławionaś Ty między gatunkami i błogosławiony owoc żywota Twojego, DJ. Święta Techniawo, Matko House'u, graj nad nami głuchymi, teraz i w godzinę chill-outu :oops:

szatańskie nasienie i bezbożnik... aby tak księgę bezcześcić tak mało logicznym wywodem :P
Obrazek
candylove
Forum Crew

Postprzez ArtHouse » 13 lut 2010, o 10:40

Mnich sobie popił i tak se pomyślał że zrobi kawał przyszłym pokoleniom i oooo mamy efekt 8-) :lol: takie skutki picia wina mszalnego
ArtHouse
Forum Crew

Postprzez candylove » 28 lut 2010, o 23:37

a z tym konkursem nadal cisza... co jest :?: :!: rozruszać to trochę jakieś nowe newsy, wskazówki wieści zza światów :P
Obrazek
candylove
Forum Crew

Postprzez korek » 1 mar 2010, o 02:51

candylove napisał(a):a z tym konkursem nadal cisza... co jest :?: :!: rozruszać to trochę jakieś nowe newsy, wskazówki wieści zza światów :P

Czyżby nieoczekiwana cisza przed burzą albo.......właśnie nagrywane są najnowsze filmiki :D
korek

Postprzez ArtHouse » 1 mar 2010, o 19:39

korek napisał(a):Czyżby nieoczekiwana cisza przed burzą albo.......właśnie nagrywane są najnowsze filmiki

korek ty wypluj te słowa moja modlitwa ma być publicznie użyta w spocie wiec muszę o tym wiedzieć :D
ArtHouse
Forum Crew

Postprzez korek » 2 mar 2010, o 02:52

ArtHouse napisał(a):
korek napisał(a):Czyżby nieoczekiwana cisza przed burzą albo.......właśnie nagrywane są najnowsze filmiki

korek ty wypluj te słowa moja modlitwa ma być publicznie użyta w spocie wiec muszę o tym wiedzieć :D

Żebyś się czasami za bardzo nie zdziwił........ :D
korek

Postprzez candylove » 2 kwi 2010, o 22:54

kolejny miech mija a w temacie dalej cisza... coś mi się tu nie podoba...
Obrazek
candylove
Forum Crew

Postprzez marcin » 3 kwi 2010, o 13:08

candy a co Ty taka niecierpliwa się zrobiłaś? :P
Obrazek
Obrazek
marcin
Administrator

Scena: FWM