W nadziei ...

Opiszmy swoją przygodę z Electrocity. Najlepsze i najpiękniejsze wspomnienia związane z tym miejscem.

W nadziei ...

Postprzez luo » 5 kwi 2015, o 23:06

Zacznę jako pierwszy czyżby jako jedyny ? gdzie się podziała forumowa załoga , gdzie ta rzesza fanów z "fejsa" ?
Czy tylko ja tęsknie ? Electrocity było dla mnie jednym z najważniejszych dni w roku rzekłbym niczym święto! Na które czeka się cały rok! Nie ukrywam , że czuje pustkę choć to tylko albo i aż festiwal, event.

Można wspominać wiele występów , przytaczać wiele historii , opowiadać o wielu fanatykach jakie przez te 6 edycji było mi dane spotkać podczac EC! Tylko po co ? Czy ktoś tu jeszcze zagląda ? Nie ukrywam , że moja opinia na temat festiwalu zawsze zawierała krytykę - ale zawsze konstruktywną !

Wierzę , że projekt EC nie wyczerpał formuły , wierzę w to że to tylko chwilowe zawirowania . Nie zamykajcie księgi w ten sposób i choć to brzmi banalnie , choć rynek trudny wierzę w powrót!

Dziękuje za to co było ale spoglądam w przyszłość z nadzieją , nie rozpamiętuje historii a spoglądam w przyszłość!
Jako okoliczny mieszkać zdaje sobie sprawę jaka pustka zapanowała w regionie ;(

Pozdrawiam załogę ST! w oczekiwaniu na Wasz komentarz!
luo

Re: W nadziei ...

Postprzez Malkolmm » 8 kwi 2015, o 00:35

ST złamało mi serce zawsze miło wspominałem i czekałem na kolejna edycje w tym roku nie ma na co czekać i nie będzie czego wspominać. Czuję się jak dziecko ,któremu zabrano ulubioną zabawkę są też inne fajne ale żadna tej jedynej nie zastąpi :(
Forum siadło trochę bo chyba każdy stracił rezon i jak sam stwierdziłeś o czym tu pisać ,każda edycja była omawiana tematy wyczerpane .

Po cichu liczę ,że coś się zmieni jak większość z nas...

Pozdro
Malkolmm

Scena: FWM

Postprzez redooox » 14 kwi 2015, o 15:20

Bogata i ciekawa , ,,kolorowa i mroczna'' historia buduję niezastąpiony klimat tego miejsca ! , które wskrzeszane było co roku (od 2005r.) dzięki najpiękniejszemu w jego historii pokazowi światła i dźwięku oraz biorących w tym udział setki tysięcy serc i dusz w Elektronicznym Mieście ! Organizację tego cudownego wydarzenia zawdzięczamy agencji Soundtrade & początkowo Tunnel oraz ludziom odpowiedzialnym za cały Klasztorny Kompleks jak i mnóstwo innym zaangażowanym w projekt osobą !!! Dziękuję Wam Wszystkim za dotychczasową, nie przerwaną przez 9 lat a pisaną Wspólnie Historię i kolejny rozdział tego niesamowitego miejsca jakim jest Klasztor Cystersów i wszystkie jego miejsca jak i zakamarki ! Dzięki Wam Organizatorom ten 9letni , dotychczasowy rozdział Electrocity na zawsze będzie powodował dumę i radośc wynikającą z możliwości uczestniczenia , tak samo nie przerwanie przez 9 lat na każdej z edycji ! i Śmiało mogę napisac że to coś najpiękniejszego co mogło mnie w tej kategorii muzyczno, klimatyczno imprezowej spotkac ! ! ! Pamiętam każdy sen związany z tym miejscem , każdą chwilę radości z przybycia 14.08 do Lubiąża, i wszystko co było z tym związane ! i to właśnie zostanie NIE Zapomniane ! E L E C T R O C I T Y 14.08 2006 <-> 15-16.08. 2014 Dziękuję ! i czekam na kolejny nie zapomniany rozdział w ... przyszłości . . .
redooox

Scena: RTTS

Postprzez mospin » 18 paź 2016, o 17:10

"Nic nie moze przecież wiecznie trwać..." :(
Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym.
Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepujacym po nim dniu.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.

Obrazek
mospin
VIP

Scena: FWM

Powrót do Wspomnienia Electrocity!