! JUBILEUSZOWE ELECTROCITY 10 !

Wszystko na temat Electrocity 9 które odbędzie się 15.08.2014 i 16.08.2014

Re: ! JUBILEUSZOWE ELECTROCITY 10 !

Postprzez marcindlu » 7 mar 2015, o 01:32

Jeśli czujesz się dobrze nie martw się to minie

Obrazek
marcindlu

Scena: FWM

Postprzez armind » 12 mar 2015, o 20:47

halo, halo !! Nie spimy ;) Kiedy będą informacje ;( ?
armind

Scena: RTS

Postprzez redooox » 17 mar 2015, o 13:44

Najgorsza Wiadomość jakiej człowiek się - Nie spodziewał ! ! ! Zżyło się i zrosło z tą magiczną imprezą i mistycznym panującym tam klimatem od 1-szej edycji ( jako jeden z nie wielu byłem na wszystkich edycjach EC 1> 9 ). Dodatkowego smaku dla mnie osobiście dodawała ta wyjątkowa magiczna data w szczególności dzień 15.08 (dzień moich urodzin) i tak właśnie od 9 lat nie wyobrażałem sobie spędzić inaczej tego wyjątkowego dnia jak nie na Electrocity podczas którego w punkcie kulminacyjnym był zawsze wyjątkowy i nie zapomniany pokaz światła i ognia, no i ten wspaniały dodający smaczku głoś Krystyny Czubówny ... na samą myśl w tej sytuacji to już nawet łza się nie kręci w oku ale spadają hektolitry słonych opadów łez ... A człowiek już miał takie plany i nadzieję że to będzie prawdziwa przysłowiowa ,, kropka nad i '' 10 Edycja podsumowująca 9 minionych lat , wyborowa śmietanka artystów (+ gwiazdy wieczoru) , mega pokaz sztucznych ogni , i wielogodzinna zabawa do białego rana jak to było już w tradycji ... a tu żałoba [*] , choć z racji minionych lat i tych wszystkich przeżyć , emocji i wspomnień mam małą , malutką cichą nadzieję że to tylko zły sen i że zaraz ujrzymy pierwsze info i nazwiska dot. Tegorocznej Jubileuszowej Edycji ! ... Jak to mówią nadzieje umiera ostatnia - ale też i jest matką głupich ... Czas zweryfikuje jak będzie . . . mimo wszystko , należą się wielkie podziękowania dla ST i wszystkich którzy brali udział w organizacji ! za stworzenie jedynej i nie powtarzalnej imprezy nie tyle co w skali Europy ale i tez Świata no i oczywiście dla Was ! Uczestników i mieszkańców Elektronicznego Miasta bez których nie było by tych wspaniałych 9 edycji , tych wspomnień i przeżyć ! D Z I Ę K U J Ę ! :-( :-( ;-(
redooox

Scena: RTTS

Postprzez luo » 17 mar 2015, o 18:10

Jestem rozczarowany . Jednak wierzyłem w słowa usłyszane podczas zeszłorocznego festiwalu ognia ! Wierzyłem w zaproszenie na EC X . ;(

No ale rozumiem , że nikt imprezy charytatywnie nie będzie organizował , najwidoczniej projekt EC nie ma już ekonomicznego sensu .

Dziękuje za 6 edycji .

Powodzenia życzę i sobie i Wam w świecie bez ELECTROCITY!
luo

Postprzez mospin » 18 mar 2015, o 18:25

Nie no przecież to jest jakaś paranoja :shock:
Powiedzcie ze to nieprawda...
Opuścilem tylko pierwszą i ostatnią edycje, w tym roku chcialem tam wrócić ze zdwojoną siłą i co?
I nagle dostaje takiego NJUSA :?
Jak rok temu zostala zmieniona formula i wprowadzone darmowe FSOE już mi sie to od razu nie podobalo...
No i wyszło :(
Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym.
Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepujacym po nim dniu.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.

Obrazek
mospin
VIP

Postprzez MattDillar » 19 mar 2015, o 00:54

Generalnie tak. Po pierwsze, dajcie sobie spokój z dalszymi wyjaśnieniami a dlaczego, ale jak to, a po co, to nie sala przesłuchań, szanujący siebie i swoje wewnętrzne sprawy organizator tak nie robi. Szczerze mówiąc ta decyzja została już podjęta dużo wcześniej, choć może szukano innych rozwiązań. Nie wiem czy wiecie, ale clubbing w polsce umarł już dawno i nie mam zamiaru rozpisywać się na ten temat. Electrocity to nie retro, to nie festiwal disco polo, to nie jest mainstreamowy event (choć oczywiście filozofowie się będą upierać, że jest, bo przecież W&W itd..)
Organizacja festiwalów w Polsce bez zewnetrznej pomocy jest jak ruletka + zawsze wiatr w oczy. Nie chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze ale o samą walkę z klubowiczami, szczególnie polskimi, bo jakżeby inaczej. Teraz płacz, smutek, rozgoryczenie, "najlepszy event", jedyny "ostatni normalny". No to kur*a gdzie są te teraz odgrzewane kotlety, gdzie jest ulewa hejtów?
Polacy widzą wydarzenia, komentują, hejtują, filozofują, deklarują się - NIE JEŻDŻĄ.

Ja tam sie z tym forum nie żegnam, z czasem napisze jeszcze troche zdań od siebie, na pewno wielu osobom może sie nie spodobać, ale ja po drugiej stronie tego wyjatkowego wydarzenia byłem przynajmniej od 6 lat. I choć tak samo już w tym momencie czuję tą sierpniową ciszę, czuję, iż została podjęta w odpowiednim, choć dla klubowiczów bardzo niewygodnym momencie. 10 edycja to przynajmniej 150% nakładu budżetu, tylko komu?
MattDillar
VIP

Scena: Electrocity

Postprzez marcindlu » 19 mar 2015, o 16:45

MattDillar napisał(a):... :(

I to już zapowiadało złą wiadomość.
A po drugie ... ale ja po drugiej stronie tego wyjatkowego wydarzenia byłem przynajmniej od 6 lat .... chyba poprzewracało Ci się w głowie od tej "sławy" po drugiej stronie, fajnie się czyta Twoje posty od samego początku do końca i tu widać jak człowiek potrafi urosnąć. Piszę to dla tego ponieważ prywatnie Cię nie znam, oceniam po samych postach ... Wybacz cukiereczku ;) :mrgreen:
Jeśli czujesz się dobrze nie martw się to minie

Obrazek
marcindlu

Postprzez MattDillar » 19 mar 2015, o 21:51

Kurcze, sam śmiechłem, aż nie wiem jak się z tego "wytłumaczyć"
Jestem na forum od 7 czy 8 lat (razem z "Gonzo514" na starym forum), zaczynałem Electrocity od krojenia pomidorów do hamburgerów na cateringu, bo mając bodajże 15 lat bałem się, że cofną mnie na bramce :| dopiero od 4 edycji zaangażowaliśmy się nieco ze znajomymi, nikt nam nic nie załatwił, z roku na rok mieliśmy do zaoferowania coś od siebie, ja majac 18 lat robiłem juz swoje projekty, mini eventy z całkiem niezłym line upem, narodziła sie jakaś tam współpraca, nie koniecznie nazywałbym to koleżeństwem. Rafał Preacher także pomógł mi postawić kilka kroków w przód, pokazał mi troche swojej pracy, ja swoje inicjatywy, do dzisiaj cały czas sie kumamy odwiedzamy sie, mamy o czym gadać, mamy nawet jakieś tam plany. Po kilku tych latach miałem po prostu zakres swoich prac przed i podczas festiwalu, ale po prostu zasady są takie, że jeśli coś nie wyszło na światło dzienne spod rąk głównych dowodzących Soundtrade, a nam/mi tego nie zezwolili, to ja nie mam prawa o niczym pisać, informować czy zdradzać, tak jest przecież w każdej szanującej sie dziedzinie. Za to mogę zdecydowanie zaprzeczać i jasno dawać do zrozumienia, że ktoś nie ma racji, że mówi źle albo szerzy rozgłos plotki, jak na przykład "Electrocity nie bedzie bo remont klasztoru/bo koniec dzierżawy, tym samym mogę komuś pomóc wykluczyć kilka plotek, nieprawd. A że czytamy wszyscy komentarze na przeróżnych portalach i przede wszystkim fb, to czasami szlag nas trafia, jak polak polakowi potrafi nasrać na jednym podwórku, bo czasy hejtu osiągneły chyba apogeum.

Znam sie tutaj z wiekszością forumowiczów, ze starą gwardią już nie wspomnę i nikt Marcin Ci nie powie, że urosłem, bo ledwo na 170 cm sie zatrzymałem;) Mało tego!! Wyobraź sobie stary, że grając na desperadosie djka była tak %^&$#@ wysoko, że kilku z nas musiało stawać na case, żeby było go widać;) Oczywiście w pierwszej kolejności ja;) A cała ta praca i moje jakieś role nie polegaja na budowaniu siebie, tylko predzej na zdobywaniu cennego doświadczenia. Dwukrotny występ to dla mnie spełnienie marzeń i powiedzmy wisienka na torcie, owoc tych właśnie kilku lat współpracy, a nie jakaś soda, bo co weekend grywam, i to nie tylko po klubach, ale i na imprezach okolicznościowych, chałturach itd, a także obstawiam techniką z agencją inne wydarzenia.

Wydaje mi sie teraz poza tematem, że czeka nas właśnie okres wzmożonej aktywności na forum, refleksje, smutki, nadzieje, noi też głupoty.. które chętnie bedę obalał;p
MattDillar
VIP

Postprzez luo » 19 mar 2015, o 22:20

Wszyscy rozumiemy , że jako osoba powiązana z ST jesteś zobowiązany do zachowania pewnych informacji dla siebie , ale czy ktoś Ci zarzucił , że powinieneś to wcześniej napisać ? nie ;)

Koledze Marcinowi chodziło o ton Twojej poprzedniej wypowiedzi który był hmm pucowaniem się organizatorowi ?
A wrzucanie wszystkich klubowiczów do jednego wora to śmiem twierdzić obraza . Pomijam też fakt , że "zapomniał wół..."

Co do wszystkich plotek ? ST rozstało się z klubowiczami mimo wszystko w dość niejasnych okolicznościach pozostawiając sobie otwartą furtkę do organizacji kolejnych imprez choć śmiem twierdzić , że to tak naprawdę koniec projektu ELECTROCITY , ale ludzie doszukują się powodów bo taka to ludzka natura .
luo

Postprzez MattDillar » 19 mar 2015, o 22:41

Nikt nie wrzuca klubowiczów do jednego wora, szczególnie na tym forum, gdzie wielu z nas jest tutaj od początku i może powiedzieć bardzo dużo na każdy temat związany z 14/16 sierpnia. Ton był tylko i wyłącznie taki, bo sam jestem bardzo zasmucony tym faktem, a jednoczesnie wkur**ony, bo pamiętam, jak ludzie hejtowali i tyrali organizatorów za każdy drobny szczegół, a teraz te same osoby nazywają Electrocity "Najlepszym polskim festiwalem", "Ostatnim normalnym festiwalem".

Każdy z nas, kto kocha Electrocity, ile razy by tam nie był i co tam nie robił, stanie rękami i nogami za tym wydarzeniem. Dużo bardziej zasłużonym w tym był Adam Mr_Wtyczka, który nawet został obdarzony w SoundTrade supervipem, bo jego zaangażowanie odbiło się mega echem w sieci i zrobiło robotę, oczywiście zaznaczając, że wcale nie zawsze zgadzał się z posunięciami organizatora, czy to logistycznymi, czy line upowymi.
MattDillar
VIP

Postprzez luo » 19 mar 2015, o 23:00

MattDillar napisał(a):Ton był tylko i wyłącznie taki, bo sam jestem bardzo zasmucony tym faktem, a jednoczesnie wkur**ony, bo pamiętam, jak ludzie hejtowali i tyrali organizatorów za każdy drobny szczegół, a teraz te same osoby nazywają Electrocity "Najlepszym polskim festiwalem", "Ostatnim normalnym festiwalem".

Po części się z Tobą zgodzić muszę bo nawet dziś po wielu miesiącach słychać jakie to FSOE było wspaniałe i najlepsze i niewątpliwe była to zacna impreza bo BYŁEM tam , ale frekwencja to temat rzeka , choć już podczas właściwego EC 9 frekwencja była moim zdaniem dobra - a trzeba wziąc pod uwagę , że pogoda nie sprzyjała od rana .

A co do wytykania błędów od lat to robiłem , ale zawsze się pojawiałem w klasztorze i każdego roku widziałem jak poziom organizacji dojrzewa .

Kończąc .

Nadal uważam , że parę słów od organizatora Nam się należy , choć rozumiem , że o powodach finansowych nie wypada pisać , ale też nie wypada pisać "Nie jest to jednak ostatnie nasze słowo. Powrócimy. Nie dziś, nie jutro, nie w tym roku...ale wkrótce" nie potrzebnie robią nadzieje na powrót . A chyba wszyscy sobie zdajemy sprawę z tego jak owy powrót będzie trudny , nie wspominając nawet o nowym projekcie
luo

Poprzednia strona

Powrót do Electrocity 9 - 15-16.08.2014